משרד, עו"ד, עורך דין, עידן ברוקס

תחומי עיסוק המשרד

 

ייעוץ משפטי לתאגידים וליחידים

המשרד מעניק ייעוץ משפטי לחברות, לעסקים ולאנשים פרטיים בפעילותם המסחרית. שירותי המשרד כוללים: רישום והקמה של חברות ושותפויות, הגנה על קניין רוחני, ניהול משא ומתן, תכנון וניסוח חוזים מסחריים, ליווי עסקאות ומתן ייעוץ משפטי שוטף לפעילות העסקית.

המשך קריאה

ייעוץ משפטי לסטארטאפים וליזמים

ליווי יזמים וסטארטאפים בתחומי פעילות מגוונים, החל משלב הרעיון ועד לניהול השוטף של הפעילות העסקית או מכירתה (exit). שירותי המשרד כוללים: ניסוח הסכמי מייסדים או הסכמי שותפות, הקמת חברות, ליווי בכל שלבי וסבבי גיוס ההון (ניהול משא ומתן, עריכת הסכמי השקעה וכיו”ב), ניסוח חוזי העסקה, הסכמי סודיות, הסכמי הפצה וכיו”ב.

המשך קריאה

נדל”ן

מתן ייעוץ משפטי ללקוחות פרטיים ועסקיים בכל ההיבטים המשפטיים הכרוכים בביצוע עסקאות מקרקעין לרבות ביצוע בדיקות מקדמיות, ניהול המשא ומתן, בניית העסקה, ניסוח הסכמי מקרקעין והעברת הזכויות.

המשך קריאה

יודגש, האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף להתייעצות עם עורך דין מומחה בתחום ואין להסתמך על התוכן בביצוע או בהימנעות מביצוע פעולה כלשהי. הסקירה הנ”ל אינה מתיימרת לתת מענה מקיף להוראות הדין או ביטוי לנסיבות הספציפיות של כל מקרה ומקרה ולכן מי שמסתמך עליה ללא ייעוץ פרטני נושא באחריות המלאה לתוצאות.
צור קשר