משרד, עו"ד, עורך דין, עידן ברוקס

אודות משרד עו”ד ברוקס

מקצועיות לצד תודעת שירות

ערכים אלה באים לידי ביטוי מלא בעבודה עם לקוחותיי והם נועדו לשרת את פעילותם ולתרום להצלחתם.

הקו המנחה אותי בעבודה הוא לספק שירותים משפטיים ברמה הגבוהה ביותר, המותאמים לצרכים הייחודיים של לקוחותיי. השירות המשפטי המוענק ללקוחות מבוסס על ידע וניסיון משפטי ועסקי שנצבר במהלך שנים של ייעוץ והכוונה, וכן על ההבנה שלכל לקוח יש לספק את אותו השירות שהיית מצפה לקבל – שירות איכותי, אישי וזמין.

עו"ד עידן ברוקס

אני מלווה את לקוחותיי בכל היבטי פעילותם המסחרית, החל מבניית האסטרטגיה דרך שקילה ובחינה של חלופות ועד להוצאה לפעול של אפיק הפעולה המועדף. השירותים המשפטיים כוללים ייסוד מיזמים ותאגידים, תכנון עסקאות וניהול משא ומתן מול גורמי ההתקשרות השונים, הכנת חוות דעת וכן ייעוץ וייצוג בסכסוכים.

בין לקוחותיי נמנים אנשי עסקים, חברות וסטארטאפים הפועלים במגוון רחב של תחומים לרבות מיזמי אינטרנט וטכנולוגיה, נותני שירותים, נדל”ן, תעשיה מסורתית ועוד.

את ההתמחות עשיתי בפרקליטות המדינה, במחלקה האזרחית שבחיפה (בשנת 2010), לאחר מכן משנת 2011 עבדתי מספר שנים במשרדי עו”ד מובילים בהם הענקתי ייעוץ לחברות וליזמים בתחום המשפט המסחרי; בנוסף, הענקתי ייעוץ והנחיה לסטארטאפים במועדון היזמות של אוניברסיטת תל-אביב (Startau). כמו כן, אני נוהג להשתתף באופן קבוע בהשתלמויות מקצועיות בתחום המשפט המסחרי ובכלל זה חברות וניירות ערך; חוזים מסחריים ותאגידים ועוד.

אני בוגר תואר שני במשפטים עם התמחות במשפט עסקי (LL.M במסלול המואץ למצטיינים) מהמרכז הבינתחומי בהרצליה וכן תואר ראשון במשפטים (LL.B בהצטיינות) ותואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון והתמחות משנה בניהול סיכונים (B.A בהצטיינות) שניהם מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. במהלך לימודיי שימשתי כחבר מערכת של כתב העת “משפט ועסקים” ולאחר מכן כעוזר הוראה וכמתרגל במגוון קורסים, במסגרות שונות לרבות במרכז הבינתחומי ובאוניברסיטת תל אביב לנוער, ביניהם דיני תאגידים, יסודות המשפט ומשפט עסקי.

בכל דבר ועניין אתם מוזמנים לפנות אלי בדרך הנוחה לכם.

יודגש, האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף להתייעצות עם עורך דין מומחה בתחום ואין להסתמך על התוכן בביצוע או בהימנעות מביצוע פעולה כלשהי. הסקירה הנ”ל אינה מתיימרת לתת מענה מקיף להוראות הדין או ביטוי לנסיבות הספציפיות של כל מקרה ומקרה ולכן מי שמסתמך עליה ללא ייעוץ פרטני נושא באחריות המלאה לתוצאות.
צור קשר