עורך דין, עידן ברוקס

מקצועיות לצד תודעת שירות

ערכים אלה באים לידי ביטוי מלא בעבודה עם לקוחותיי והם נועדו לשרת את פעילותם ולתרום להצלחתם.

הקו המנחה אותי בעבודה הוא לספק שירותים משפטיים ברמה הגבוהה ביותר, המותאמים לצרכים הייחודיים של לקוחותיי. השירות המשפטי המוענק ללקוחות מבוסס על ידע וניסיון משפטי ועסקי שנצבר במהלך שנים של ייעוץ והכוונה, וכן על ההבנה שלכל לקוח יש לספק את אותו השירות שהיית מצפה לקבל - שירות איכותי, אישי וזמין.

אני מלווה את לקוחותיי בכל היבטי פעילותם המסחרית, משלב התכנון האסטרטגי של בחינה ובחירת אפיקי הפעולה, דרך ייסוד מיזמים ותאגידים, ניהול משא ומתן מול גורמי ההתקשרות השונים, תכנון עסקאות וייעוץ וייצוג בסכסוכים עסקיים. 

בין לקוחותיי נמנים חברות, סטארטאפים ואנשי עסקים הפועלים במגוון רחב של תחומים מסחריים לרבות מיזמי אינטרנט וטכנולוגיה, נותני שירותים, נדל"ן, תעשיה מסורתית ועוד.

את ההתמחות עשיתי בפרקליטות המדינה, במחלקה האזרחית שבחיפה (בשנת 2010), לאחר מכן משנת 2011 עבדתי מספר שנים במשרדי עו"ד מובילים בהם הענקתי ייעוץ לחברות וליזמים בתחומי הפעילות בהן אני מספק שירותים כיום; בנוסף, הענקתי ייעוץ והנחיה לסטארטאפים במועדון היזמות של אוניברסיטת תל-אביב (Startau) וכן ייעוץ בהתנדבות למיזם נחשונים. כמו כן, אני נוהג להשתתף באופן קבוע בהשתלמויות מקצועיות בתחום המשפט המסחרי ובכלל זה חברות וניירות ערך; דיני חברות; חוזים מסחריים ותאגידים ועוד.

אני בוגר תואר שני במשפטים עם התמחות במשפט עסקי (LL.M במסלול המואץ למצטיינים) מהמרכז הבינתחומי בהרצליה וכן תואר ראשון במשפטים (LL.B בהצטיינות) ותואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון והתמחות משנה בניהול סיכונים (B.A בהצטיינות) שניהם מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. במהלך לימודיי שימשתי כחבר מערכת של כתב העת "משפט ועסקים" ולאחר מכן כעוזר הוראה וכמתרגל במגוון קורסים, במסגרות שונות לרבות במרכז הבינתחומי ובנוער שוחר מדע, ביניהם דיני תאגידים, יסודות המשפט ומשפט עסקי. 

בכל דבר ועניין אתם מוזמנים לפנות אלי בדרך הנוחה לכם.